Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Firma Profilimiz

Dünyada konuşulan 100’lerce dil var ve iletişim kurmak her alanda bir ihtiyaçtır. Bunu yazılı yada sözlü olarak oluşturabilirsiniz, fakat kılavuzunuz yeterince deneyimli değilse yarı yolda sizleri bırakma ihtimalleri de vardır

Aleyna Tercüme ile müşteri taraflı bakış açımız ile isteklerinizi en makul derecelerce ve en deneyimli çalışanlarımızı yönlendirerek tamamlamak istiyoruz. Kurumsal yapımız, her geçen gün artan referans sayımız, yurt içi ve yurt dışı deneyimlerimizde dünyaca kabul edilen ve en çok konuşulan diller ile oluşturduğumuz çalışmalar ile tercümanlık hizmetlerinde hep yanınızdayız.

Yeminli tercümanlarımız ile hızlı ve doğru sözlü yada yazılı çeviriler yaparken, ekonomik fiyat tarifemiz ile kaliteyi uygun rakamlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dijital yada fiziki baskı eserler, aklınıza gelebilecek çok sayıda sesli yada videolu materyaller üzerinden, teknik, ticari, akademik, sağlık… ve daha fazla konulu eserler, ödevler, kimlik yada belge tercümelerinden, şirketler arası ilişkiler yada kişisel görüşmelerinizde uzmanlarımızdan destek alarak, fark oluşturmanız mümkündür.

Müşterilerimizin dosyaları asla 3.cü şahıslar ile paylaşılmaz ve yeminli tercümanlarımız ile büyümekte olan bir şirketiz. İsteklerinizi en kusursuz şekilde oluşturabilmek için gerekli alt yapı ve ekibe sahibiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak için kaliteli hizmet üretmemizin farkındayız ve zamanında teslim edilmesi gereken, tam istediğiniz gibi projeler için bizi rahatlıkla seçebilirsiniz.