Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Ticari Çeviri

Ticari Çeviri

Ticari dökümanlar , sözleşmeler , teklifler , bankacılık , finans işlemleri , ihaleler , uluslararası taahhütler , raporlar , fizibiliteler , toplantı tutanakları , araştırmalar v.b ticari yazışma tercümeleri Türkçe'ye ve pek çok yabancı dile alanında uzman ticari tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Şirketler arası yapılan ihracat, ithalat görüşmeleri, anlaşmalar, önemli kararlar, yatırım planları, danışmanlık gibi alanlardaki yazışmalardan, bütçe ve finansal raporlara, poliçelere, verilecek talimatlara kadar geniş perspektifte tercümanlık büromuz ile göreve hazırız. Sadece AB değil, ABD, Rusya, Arap ülkelerinden diğer bölgelere kadar geniş bir alanda dökümanların çevirisini yapmak, teknik yada sade bir dilde olsun sizi yalnız bırakmayacak, hesaplama, gelir-gider dengeleri, evraklar gibi yazılı eserleri daha iyi anlamanızı sağlayabilir ve karşı taraf ile iletişime geçmenizi sağlayabiliriz.

İş hayatınız ne yoğun olursa olsun, sizi anlayacak ve çeviri işlemlerinde yardımcı olacak, alanında kariyer ve başarı sahibi kişiler şirketimizde yer almaktadır. Müşterilerimize her zaman doğru ve güvenilir bilgilerin sözlü ve yazılı olmak üzere dil çevirisi yapılarak aktarılmasında aşırı titiz davranmakta ve referanslarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizlerde kalifiyeli, eğitimli personellerimiz ile ticari ilişkiler içerisinde olduğunuz ülkelerdeki yöneticiler ile iletişiminizi sağlayabilir ve ilerlemeye devam edebilirsiniz.