Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Refakat Çeviri

Refakat Çeviri

Escort tercümesi yurt dışından gelen konuklarınız veya siz yurtdışına giderken tercümanlık yapabilecek tercümanlar temin edilebilir. Özellikle ilgili dili bilmeyen kişilerin yurt dışında gerçekleştirecekleri işlerde (hastane, eğitim vb.) tercüman tarafından kişiye eşlik edilmesiyle gerçekleşir.

Yurtdışına çıkmanız gerekli ve bunun için özel bir grup oluşturduğunuzu düşünelim. Amacınız gezi, ticari faaliyetler, toplantılar, ithalat-ihracat yapmak, yeni yerler keşfetmek… gibi olabilir. Fakat ortada dil problemi varsa, mevcut ülkedeki yerel dili bilen bir tercüman eşliğinde faaliyetlerinizi yürütmenizde fayda olacaktır.

Yurtdışından gelecek konuklarınız var ve haberleşmenizi sağlayacak, sizinle beraber aynı masada yer alacak ve söylenilenleri her iki tarafa çevirmesini istenecek bir yardımcı ile anlaşamama gibi bir sorununuz olmayacak. Eğitim, hastane, tıbbi konular, evraklar, hukuki, akademik, simultane, teknik, ticari ve benzeri konularda yanınızda güçlü bir yardımcı arıyorsanız sizlere tercümanlık ofisimiz tarafından, belirtilecek özelliklere ve uzmanlık alanlarına göre önerilerde bulunabiliriz. Her konuda değil, sizin işinizle, görüşmelerinizle, konuşulacak konularla alakalı bir uzman ile işleriniz çok daha kolay halledilebilir. Ofisimizden, bu konularda personelimiz ile görüşebilirsiniz.