Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Edebi Çeviri

Edebi Çeviri

Her türlü Sanatsal ve Edebi çalışmalar bu kapsamda ele alınıp , konu ile ilgili ve branşlarında uzman tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Edebiyat ve sanat dünyasına ait eserleri farklı dillere çevirmek ve daha çok insan ile buluşturmak amacında olan özellikle yayınevleri ile işlemlerimiz devam etmektedir. Amacınız sadece belli konulardaki istediğiniz sayıda sayfadaki eserlerden, bir yada birkaç kitap, tez ödevleriniz, ülke tanıtımları, sanat tarihi üzerine dökümanlar, bale, sergiler… gibi alanlardaki konularda olabilir. Ortada yazılı bir eser varsa onu istediğiniz dile çevirmek ve bunu söz verdiğimiz tarihte başarmak için bizlere güvenebilirsiniz.

Akademik alandaki aldığınız derslerde araştırma sürecinde olduğunuz çeşitli kitaplardan, İngilizce, İspanyolca, Almanca… gibi dillere ait kitaplar, dergiler, yazılı eserleri farklı bir dile dönüştürmek gibi ihtiyaçlarınız varsa uzman ve daha önce bu tarz işlemlerde bulunmuş kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kusursuzluk, hataların olmaması, anlam ve mana kaybının oluşmaması, tam olarak anlatılanın çevrilmesi ve günümüz Türkçesine uygun bir üslup ile tamamlanması bizim için önemli olup, geçmişteki çalışmalarımızı görmek, referanslarımızı tanımak ve iş hakkında bizlerle ofis telefonlarımız aracılığı ile iletişime geçmek ister misiniz?