Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Film VCD DVD Tercümesi

Film VCD DVD Tercümesi

Film, CD, DVD, Kaset, Mikrokaset, Dat, Video kasetler, Mpeg, Wav, v.b. bilgisayar formatlarında kaydedilmiş ses ve görüntü dosyalarından verilen yazılı tercüme hizmetidir. Toplantı kayıtları, konferans, seminer, televizyon, radyo kayıtları bu kapsamda tercüme edilir.

Toplantılar, seminerler, TV programları, radyo kanallarından kayıt edilen sesler, DVD, VCD, video kasetler, aklınıza gelebilecek her türlü formattaki ses ve görüntüler üzerinde tercüme işlemlerini yapabilecek uzman çalışanlarımız artık yanı başınızda. Takip edemediğiniz ve katılamadığınız nelerin konuşulduğunu merak ettiğiniz, önemli kararları analiz etmek istediğiniz, iş hayatınızda yada kişisel olarak merak ettiğiniz konularda yazılı olarak dosya halinde planlı şekilde çalışmayı tamamlamamızı ister misiniz?

Özellikle şirketler, ticari, lojistik, ithalat, ihracat, sağlık… gibi konularda faaliyet gösteren kurumlar dahil, küçük yada büyük ölçekteki projeler, tez ödevleriniz için oluşturulan yabancı dijital yada video kaset gibi kayıt cihazlarından istenilen dile çeviriyi kolaylıkla yapabiliriz. Pek çok alanda uzmanlara sahip olduğumuz için verim alınabilecek personelimizi sizlere yönlendirebilir ve görüşmelerden sonra isteklerinize göre bir çalışma periyodu oluşturarak, planlanan tarihi aşmamak sureti ile desteklerimizden yararlanabilirsiniz.