Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Katalog Tercüme

Katalog Tercüme

Her konuda ticari, teknik, kullanım kılavuzları, katalog ve broşürlerinizin hedeflenen dile tercümeleri konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından verdiğimiz tercüme hizmetimizdir. Kitap katalog ve broşürlerin, sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri, yerleştirme işlemleri, hedeflenen dile tercümesinin yapılmasını istediğiniz, resimli, şekilli, katalog ve broşürleriniz, orjinal sayfadan scanner ile tarayarak veya bize ulaştıracağınız orjinal pdf dosya kayıtlarından, bire bir çeviri yapılıp, word veya pdf formatında kaydedilerek sizlere sunulur.

Kitap katalog veya broşürleriniz, hedeflenen dile çevirildikten sonra matbaada basılmasını düşünüyorsanız, yerleştirme ve grafik işlemleri konusunda ayrıca hizmet vermekteyiz.

Kendinizi daha iyi ifade edebilmek, ürünlerinizi yurtdışı pazarlarda tanıtabilmek yada yurtdışındaki ürünleri, hizmetler hakkında ülkemizdeki kişilere etkili taktikler geliştirebilmek gibi konularda kılavuzların önemi inkâr edilebilir. Çalışma konusu olan materyaller kitap, broşür, katalogları fiziki olarak bizlere ulaştırın yada pdf formatındaki halini gönderin. Resimlerin yerleri değişmeden, çeviriyi tamamlayalım ve Word yada pdf formatında kaydedelim. Özellikle matbaa basımında bazı planlarınız varsa grafik işlemlerinde, detayları senkronize etme gibi alanlarda ayrıca hizmetlerimiz olacaktır.

Projelerinizde belki reklam faaliyetleri daha ön planda olacaktır. Farklı kültürlerin doğu şekilde anlatılmasına önem mi veriyorsunuz? Farklı dilleri konuşan bireylerin düşüncelerini, hedef dile hiçbir anlam kaybı yaşanmadan çevrilmesini ister misiniz? Tecrübe, uzmanlık ve geçmişte bu şekilde projeler içerisinde yer almış, başarı ile tamamlamış kişiler ile çalışmak, başarınızı artıracaktır. Şirketimiz iletişim araçları ile projenizi bizlere anlatabilir ve fikirlerimizi alarak ilk adımı atmaya geçebiliriz.