Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Aleyna tercüme olarak tüm resmi dillerde yeminli tercüme çeviri, noter tasdikli tercüme çeviri, yazılı tercüme çeviri, sözlü profesyonel tercüme hizmetini en iyi şekilde, gizlilik ve kalite politikamıza uygun şekilde vermekteyiz. Biz sizi önemsiyor ve size çözümler üretiyoruz.

Şirketimiz 2006 yılından beri hem Türkiye’de hem dünyada hizmet vermektedir. Alanında uzman tercümanlarımızın çevirilerinizi özenerek ve en iyi şekilde yapacağına hiç şüpheniz olmasın. Tercümanlarımız yeminli tercüman olup yaptıkları çevirilerin altına imzalarını atma yetkisine sahiptirler.

İş dünyasında kalitenin, zamanın, müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuz kısa sürede kaliteli hizmet vermektir. Şirketimiz kalitede daha fazla büyümek için müşteri memuniyetini esas almıştır. Müşterinin dosyalarını gizlilik ilkesine dayanarak yıllarca muhafaza ediyoruz. Müşteri adına dosyayı takip edip sonuçlandırıyoruz. Müşteriye ihtiyacı olduğunda her türlü danışmanlık hizmetini sunuyoruz. Doğruluk ve dürüstlük şirketimiz için birinci ilkedir. Bu ilkeyle müşterimiz bize olan güvenini hiç kaybetmemektedir.

Deneyimimizle size en iyi hizmeti vereceğimizi idda ediyoruz. İlkelerimiz bizi güvenilir kılarak tüm Türkiye’de ve tüm dünyada adımızı duyuruyor.