Aleyna Tercüme ve Çeviri Bürosu Ankara & İstanbul

Tercüme Bürosu Ankara

Yıllardır binlerce firma ve şirkete, devlet dairesine ve şahıslara tercüme hizmeti veren Aleyna Tercüme Bürosu Ankarada faaliyetlerine başlamış olup şu anda tüm türkiyede yabancı dil çeviri hizmetleri vermektedir. Bu hizmet kapsamında yerli ve yabancı firmalar ve kurumlar bizden hizmet almaktalar.

100 ü aşkın çalışan (fulltime, parttime,freelancer) sayısıyla aynı anda bşr çok şirkete hizmet verme kapasitemiz vardır. İsteyen müşterilerimize geçici süreli olarak sözleşmeli çalışan temininde bulunabilmekteyiz. Bu sayede sigorta tazminat gibi ek yükümlülüklerden kurtulacaksınız.

Hizmetlerimizin tümü resmi platformda olup KDV hariç olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlarımıza lütfen %18 kdv ekleyiniz. Ödemelerimizin tamamını bankalar aracılığıyla almaktayız. Tamamen karşılıklı güven merkezli olarak yapılan sözleşmelerde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedef almaktayız. Bu nedenle bizim için önemli olan para değil müşteri memnuniyetidir. Bu felsefe kapsamında binlerce mutlu müşterimiz vardır.